*~*RBD*~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*~*We*~*Love*~*RBD*~*
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 *Annie-Poruke Na Univision-u*

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
~*kristina03*~
~**Admin**~
~**Admin**~
~*kristina03*~


Ženski Broj poruka : 1757
Godina : 30
Lokacija : uvek sa mojim loodicama...
Poso/dokolice : pisanje pesama
Raspoloženje : uvek super raspolozena!!!
Ikonica : *Annie-Poruke Na Univision-u* 1z492y9
Koliko Volis RBD? :
*Annie-Poruke Na Univision-u* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100*Annie-Poruke Na Univision-u* Right_bar_bleue

Kratko O Tebi : ~*looda,otkacena,uvek raspolozena*~
Vase Ime : ~*Kristina*~
Datum upisa : 05.09.2008

*Annie-Poruke Na Univision-u* Empty
PočaljiNaslov: *Annie-Poruke Na Univision-u*   *Annie-Poruke Na Univision-u* EmptySre Dec 03, 2008 10:34 pm

27.11.2008.

hola chicos!!!!!

les escribo desde mi cuarto en porto alegre,brasil!!!
estoy muy feliz x q veo el amor y el carino con el que una vez mas nos estan recibiendo aqui en brasil y no podia dejar pasar la oportunidad de agradecerles x toooodoo!!! x cada sonrisita con la que llegan llenos de emocion,x sus regalitos,cartas,entrega,pasion con la q viven cada cancion de estos conciertos.
gracias brasil eu te amo!!!!!!!
y ahora siiiiiiiiiiii para que no se me pongan celosos heee??? jajajajja les quiero decir a TODOOS!!!! de todos los lugares donde se encuentren q igualmente les agradezco cada minuto que han dedicado a nosotros,se q su tiempo no tiene precio y esto lo hacen x amor.
muchas gracias!!!! y recuerden,no hay q estar tristes,x q la vida nos dio la bendicion de conocernos,de compartir momentos inolvidables que siempre llevaremos en nuestros corazones,y x eso ya tenemos una razon para sonreir....y saben x que mas?? x que seguimos vivos!!! y juntos hasta q nosotros queramos x q recuerden nada permanece igual todo se transforma pero el amor esta ahi y si tenemos amor en la vida,si tenemos un abrazo sincero si tenemos un corazon que siente y late con fuerza... entonces esta luz no se va a apagar nunca.
por ultimo quisiera decirles algo q para mi es importante,hace unos dias me llego una noticia muy fea,unas o unos no tengo idea personas entraron a mi cuarto no se en donde me parece q fue en miami ,tomaron fotos de mi ropa mis cosas personales,privadas que creo cualquier persona tiene,bueno pues asi fue me dolio tanto...me parece un acto de cobardia tan grande,me dio tanta tristeza pensar q estas "personas" si se pueden llamar asi,se hacen pasar x "fANS" para NO SE COMO O CON QUE entrar a mi cuarto y hacer esa bajeza.no tengo idea de quienes pudieron ser pero lo que si me queda muy claro en mi corazon es que en esta vida todo lo que das o haces es lo que recibes yo espero q dios las o los bendiga x q hacerle dano a alguien q vive para dar felicidad a la gente me parece q es algo q en el fondo de su corazon tal vez les haga sentir mal.
y x otro lado a ustedes mi VERDADEROS FANS los que me cuidan,los que se desvelan conmigo ,los q hacen cualquier cosa x verme sonreir,los que si me ven triste serian capaces de cualquier cosa x sacarme de mi tristeza,esos q saben lo que me hace feliz,que saben que aparte de ser anahi la que les canta,la que se toma fotos,la que da enrevistas etc... tambien soy un corazon que siente y que se siente muy afortunada x tenerlos y x q se q mientras ustedes me quieran tanto nada malo me va a pasar.
gracias para siempre, y a los malos ...que dios los bendiga.
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Pisem vam iz moje sobe u Porto Alegreu u Brazilu! Mnogo sam srecna jer vidim ljubav i neznost sa kojom nas jos jednom docekuju ovde u Brazilu i ne mogu da propustim priliku da vam se zahvalim za sve! Za svaki osmeh sa kojim dolazite na koncerte puni emocija,za svoje poklone,pisma,za svoju predanost,strast sa kojom zivite sa svakom nasom pesmom na koncertima. Hvala Brazilu! Volim te i sada da ne bi bili ljubomorni hahaha! Hocu nesto da vam kazem SVIMA! Svima iz bilo kog mesta gde se nalazite da i vama takodje hocu da zahvalim za svaki minut koji ste nam poklonili,znam da vase vreme nema cenu i da ovo radite iz ljubavi.
Mnogo vam hvala! I zapamtite! Nemojte da budete tuzni,zato sto nam je zivot dao taj blagoslov da se upoznamo,da delimo nezaboravne trenutke koje cemo uvek nositi u nasim srcima,to je dovoljan razlog da ne prestanemo da se smejemo.I znate jos jedan
razlog? Zato sto smo i dalje zivi! I zajedno dok god to hocemo i zapamtite da nista ne ostaje isto sve se menja samo ljubav ostaje ista i ako je imamo u zivotu,ako imamo jedan iskreni zagrljaj,ako imamo jedno srce koje oseca i lupa tako snazno,onda se ova svetlost nece ugasiti nikada.
I za kraj bih htela da vam kazem nesto sto je meni veoma vazno,pre neki dan sam dobila jednu informaciju veoma ruznu,neke ili neki ljudi su usli u moju sobu,ne znam tacno gde,mislim da je u Majamiju,i slikali moju odecu,moje privatne stvari,verujem da svi imaju svoje privatne stvari i to me je tako bolelo. To mi lici na jedan veliki kukavicki cin,i toliko sam bila tuzna jer sam pomislila da ove ''osobe" ako se mogu tako nazvati se predstavljaju kao moji fanovi,i ne znam kako su u stanju da urade takvu podlost. Nemam pojmu ko bi to mogao da bude ali ono sto jasno znam duboko u mom srcu je to da sve sto uradis ili das u tvom zivotu sve ce ti se vratiti nadam se da ce ih Bog blagosloviti zato sto uraditi nesto zlo nekom ko zivi da bi usrecio ljude,cini mi se da je to nesto na dnu njihovog srca sto ih cini da se osecaju lose.
I sa druge strane svim mojim PRAVIM FANOVIMA koji me cuvaju,koji se zrtvuju sa mnom,koji bi uradili sve da me vide nasmejanu,koji bi bili u stanju da urade bilo sta kad bi me videli tuznu da me izvade iz moje tuge,koji znaju sta me cini srecnom,i koji
znaju da osim toga sto sam Anahi koja im peva,koja se slika sa njima,koju intervjuisu. Ja sam takodje jedno srce koje ima osecanja i koje se oseca veoma srecnom sto vas ima i zato sto znam da dokle god me budete voleli toliko nista lose mi se nece desiti. Hvala vam zauvek,i onim losima,neka vas Bog blagoslovi.

http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=anahi&message.id=11163231
Nazad na vrh Ići dole
http://www.toseparasiempre.forummotion.com
~*kristina03*~
~**Admin**~
~**Admin**~
~*kristina03*~


Ženski Broj poruka : 1757
Godina : 30
Lokacija : uvek sa mojim loodicama...
Poso/dokolice : pisanje pesama
Raspoloženje : uvek super raspolozena!!!
Ikonica : *Annie-Poruke Na Univision-u* 1z492y9
Koliko Volis RBD? :
*Annie-Poruke Na Univision-u* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100*Annie-Poruke Na Univision-u* Right_bar_bleue

Kratko O Tebi : ~*looda,otkacena,uvek raspolozena*~
Vase Ime : ~*Kristina*~
Datum upisa : 05.09.2008

*Annie-Poruke Na Univision-u* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Annie-Poruke Na Univision-u*   *Annie-Poruke Na Univision-u* EmptySre Dec 03, 2008 11:23 pm

01.12.2008.

hola amores!!!!!!

AQUI ESTOY OTRA VEZ,AHORA LES CUENTO Q ESTOY FELIIIIZ Y EMOCIONADA X TODO LO VIVIDO EN BRASIL Q LES AGRADEZCO TODO SU AMOR Y APOYO INCONDICIONAL Y Q SIEMPRE ESTAREMOS JUNTOS …SOLO HAY Q SONAR CON TODO EL CORAZON Y ENTONCES EL UNIVERSO CONSPIRA!!!! NUNCA OLVIDES ESO.
ME PASO ALGO INCREIIIBLE Y QUIERO AGRADECER X ESTE MEDIO A UNA MAMA QUE X EL SUENO DE SUS HIJITAS SIN SABER CUMPLIO TAMBIEN EL MIO!!
LES EXPLICO LA MAMA WENDY Y SUS HIJITAS MIRELLA Y MARIANA ME REGALARON UN LIBRO FIRMADO POR PAOLO COHELO!!!! LES CUENTO Q POR MUCHOA ANIOS ESTE HABIA SIDO UNO DE MIS MAS GRANDES SUENOS YA Q ADMIRO MUCHIIIIIIIIIIIIIIIISIMO A ESTE MAESTRO,MAESTRO DE VIDA PARA MI.
LAS FRACES QUE LES DIGO MUUUCHAS SON DE EL ,SUS PALABRAS SON MI CREDO Y EN VERDAD FUE MUY ESPECIAL PARA MI,GRACIAS CON TODO MI CORAZON!!!!
Y TAMBIEN QUERIA DECIRLES ALGO A TODOS,ME CONTARON DE UNA NUEVA COSA DONDE DICEN LO “MALAAAAAA” QUE SOY Y QUIEN SABE QUE TANTO MAS,ME QUEDA MUY CLARO Q EN EL MUNDO HAY GENTE QUE DISFRUTA HACIENDOLE DANO A LOS DEMAS,PERO A MI ESA GENTE LA VERDAD NO ME BLOQUEA AL CONTRARIO ME DA MAS FUERZA PARA CREER Q EL MUNDO PUEDE CAMBIAR Y QUE TODOS JUNTOS PODEMOS HACER LA DIFERENCIA.
DIJERON QUE EN CARACAS ENTRARON A MI CUATRO (BUENO YA PARENLE YA LES GUSTO MI CUARTO) JAAJAJ Y QUE VIERON REGALOS QUE ME DIERON CON MUCHO CARINO,LO CUAL ME DUELE Y ME DA MUCHA TRISTEZA X Q SE QUE MUCHAS VECES LA GENTE HACE UN ESFUERZO ENOOOORME X REGALARME ALGO Y ME ENCANTARIA PODER LLEVAR TODOOOOOO!! PERO DESGRACIADAMENTE SOMOS UN EQUIPO MUY GRANDE VIAJA MUCHA GENTE Y MUUUCHO EQUIPAJE CON RBD Y SOLO SE PERMITEN CIERTA CANTIDAD DE KILOS X PERSONA,Y NO PODEMOS HACER NADA CONTRA ESO…BUENO SI ME REGALAN UN AVION SIIIIIIIIII!!! JAJAJAAJAJAAJAJAJ…NO ES BROMA,PERO BUENO QUERIA EXPLICARLO X QUE ES MUY FACIL JUZGAR CUANDO EN REALIDAD NO SABEMOS POR QUE PASAN LAS COSAS Y QUE SI FUERA X MI OOOBVIO QUE QUISIER LLEVARME TODOS LOS REGALOS QUIEN NO VA A QUERER!! PERO TAMBIEN TENGO QUE HACER CASO DE LAS RAGLAS Y NI MODO NO SIEMPRE SE PUEDE LLEVAR TODO.
Y BUENO CAMBIANDO EL TEMA,ESTOY FELIIIZ DE IR A LA!!! ES EL PROX CONCIERTO Y TENGO MUCHA EMCION!!! ESPERO Q TODO SALGA BIEN,QUE VIVAMOS UN MOMENTO INOLVIDABLE QUE RECORDEMOS PARA SIEMPRE!!!
Y BUENO X LO PRONTO LES DIGO QUE SIEMPRE ESTOY PENDIENTE Y SIEMPRE LO ESTARE,QUE LOS QUIERO Y QUE NUNCA LOS VOY A DEJAR…ESTOY CONSPIRANDO CON EL UNIVERSO PARA DARLES MUUUCHAS SORPRESAS!!!
BESOTES!!!
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Zdravo ljubavi moje!

Evo me opet,sada vam govorim koliko sam srecna i uzbudjena. Zelim da vas zahvalim za svu vasu ljubav i bezuslovnu podrsku i da zauvek budemo zajedno. Samo treba sanjati svim srcem i onda ce univerzum disati! Nemojte nikada to zaboraviti! Desilo mi se nesto divno i zelim da zahvalim jednoj mami koja je ispunivsi san svojih cerkica ispunila i moj san!
Objasnicu vam. Mama Wendy i njene cerke Mirella i Mariana poklonile su mi knjigu koju je potpisao Paolo Cohelo! Mogu vam reci da je ovo bio moj dugogodisnji san i da veoma cenim ovog ucitelja,ucitelja zivota za mene.
Recenice koja vam pisem su cesto njegove i ovo je zaista bilo divno za mene. Hvala vam puno,hvala vam od srca!
Takodje zelim da vam kazem nesto. Opet su pocele price o meni kako sam losa i ne znam sta jos. Veoma mi je jasno da na svetu postoje ljudi koji uzivaju da nanose zlo drugima,ali to me ne pogadja,naprotiv daje mi snage da verujem da se svet moze promeniti i da svi mi zajedno mozemo napraviti nesto novo.
Rekli su mi da je neko u Karakasu usao u moju sobu i da su videli poklone koje sam dobila. Ono sto me boli i sto me cini tuznom je to sto znam koliko se neki ljudi trude da ti pokloni stignu do mene. Ali nazalost mi smo velika ekipa,ima nas mnogo i imamo mnogo prtljaga,tako da je dozvoljena odredjena kilaza kofera po jednoj osobi,tako da protiv toga ne mozemo. Jedino da mi poklone avion! XAXAXAXAXA Nije sala,ali sam zelela to da vam objasnim. Lako je osudjivati nekog ako ne znas sta se ustvari desava i da je do mene,naravno da bih zelala da ponesem sve poklone sa sobom,ali takodje moram da postajem pravila,tako da nemam izbora.
Takodje sam veoma srecna sto idemo u LA! Tamo nam je sledeci koncert i veoma sa uzbudjena! Nadam se da ce sve super proci i da cemo doziveti nezaboravne trenutke koje cemo zauvek pamtiti!
I za kraj vam zelim reci da sam uvek tu za vas i da cu uvek biti,da vas mnogo volim i da vas nikada necu napustiti! Saradjujem sa univerzom da bih vam dala mnoga iznenadjenja!
Ljubim Vas!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.toseparasiempre.forummotion.com
~*kristina03*~
~**Admin**~
~**Admin**~
~*kristina03*~


Ženski Broj poruka : 1757
Godina : 30
Lokacija : uvek sa mojim loodicama...
Poso/dokolice : pisanje pesama
Raspoloženje : uvek super raspolozena!!!
Ikonica : *Annie-Poruke Na Univision-u* 1z492y9
Koliko Volis RBD? :
*Annie-Poruke Na Univision-u* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100*Annie-Poruke Na Univision-u* Right_bar_bleue

Kratko O Tebi : ~*looda,otkacena,uvek raspolozena*~
Vase Ime : ~*Kristina*~
Datum upisa : 05.09.2008

*Annie-Poruke Na Univision-u* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Annie-Poruke Na Univision-u*   *Annie-Poruke Na Univision-u* EmptyČet Dec 25, 2008 12:25 am

HOLA!...NO SE MUY BIEN QUE PONER...ESTOY CON EL CORAZON LLENO DE EMOCIONES ENCONTRADAS,ESTOY ATERRIZANDO,VOLVIENDO A LA REALIDAD,REENCONTRANDOME ...AYER LLEGUE A MEXICO Y QUE CREEN? MIS PAPAS FUERON X MI AL AEROUERTO!!! JAJAJA ME EMOCIONE MICHO X Q DE PRONTO ABRI LA PUERTA DE LA CAMIONETA Y AHI ESTABAN LOS DOS!!!!!!!! ME HACIAN TANTA FALTA!NECESITABA TANTO SU ABRAZO,Y ES QUE FUE TAN DIFICIL DECIRLES ADIOS A TODOS,SABER Q ERA LA ULTIMA VEZ Q ESTABAMOS JUNTOS EN UN AVION,EN UN AEROPUERTO...PERO LO QUE ME LLENO DE PAZ FUE Q AI ESTABAN MI PAPAS Y POR SUPUESTO USTEDES!!!! REPRESENTADOS TODOS X MIS LOKITOS HERMOSOS QUE SIEMPTRE ESTUVIERON EN EL AEROPUERTO QUE CADA VEZ QUE ME FUI Y REGRESE HASTA EL ULTIMO DIA ESTUVIERON AHI SIN IMPORTAR LA HORA,EL DIA NI NADA...EN VERDAD DE CORAZON GRACIAS ARA SIEMPRE.
HOY EMPEZAMOS UNA NUEVA HISTORIA,ES UN NUEVO DIA Y CON EL SALE EL SOL YO EMPIEZO DE NUEVO,CON TODA LA VIDA X DELANTE Y TODO EL CORAZON PARA DEJAR QUE EL UNIVRSO CONSPIRE Y NOS TRAIGA SORPRESAS!!!
EN VERDAD NO LES SE DECIR EXACTAMENTE QUE ES LO QUE VA A PASAR CONMIGO..BUENO SI SE QUE AHORITA NO QUIERO HACER TELE NI NOVELAS NI NADA DE ESO SIMPLEMENTE X Q AHORITA ESO NO ME MUEVE ,NO ME DAN MARIPOSAS EN LA PANSA SI LO PIENSO Y COMO YO SIEMPRE LES DIGO TIENES QUE HACER LO QUE MUEVA A TU CORAZON ,CON LO QUE TE SIENTAS VIVO!!!!
Y YO ME SIENTO VIVA SI ESTOY EN UN ESCENARIO,SI LOS TENGO AHI CANTANDO CONMIGO Y VIVRANDO TODOS CON UNA CANCION!!! ....ESPERO Q ALGUN DIA PODAMOS VOLVER A VIVIR ESA MAGIA Y SE QUE SI PONEMOS NUESTRA ALMA EN UN SUENO,SI ESCUCHAMOS EL ALMA DEL MUNDO Y SEGUIMOS LAS SENALES...EL UNIVERSO VA A CONSPIRAR.
LES DESEO LA MEJOR NAVIDAD DEL MUNDO Y UN ANIO NUEVO LLENO DE AMOR Y DE PAZ Y DE SUENOS QUE SE HAGAN RALIDAD.
NO LLOREMOS MAS,VAMOS A REIR Y RECORDAR CADA MOMENTO E LOCURA QUE HEMOS VIVIDO JUNTOS.
LOS AMO CON TODO MI CORAZON!!!
ANY.
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
CAO!…NE ZNAM STA DA STAVIM…SRCE MI JE PUNO PRONADJENIH EMOCIJA,PRESTRAVLJENA SAM,VRACAM SE U STVARNOST,PRONALAZECI SE PONOVO…JUCE SAM STIGLA U MEXICO I STA MISLITE?MOJI RODITELJI SU DOSLI PO MENE NA AERODROM!!!JAJAJA RAZNEZILA SAM SE(tako nekako)MNOGO ZATO STO SAM UBRZO OTVORILA VRATA OD AUTA I TAMO SU BILI NJIH DVOJE!!!!!!!TOLIKO SU MI NEDOSTAJALI!TOLIKO MI JE TREBAO NJIHOV ZAGRLJAJ,I BILO JE TOLIKO TESKO RECI SVIMA ZBOGOM,ZNAJUCI DA JE TO BIO POSLEDNJI PUT DA SMO BILI ZAJEDNO U AVIONU,NA JEDNOM AERODROMU…ALI ONO STO ME JE ISPUNILO MIROM BILO JE TO STO SU TU BILI MOJI RODITELJI I NARAVNO VI!!!!PREDSTAVLJENI SVI MOJI LEPI LUDACI KOJI SU UVEK BILI NA AERODROMU SVAKI PUT KADA SAM ODLAZILA I VRACALA SE DO POSLEDNJEG DANA SU BILI TU BEZ OBZIRA NA SATE,DANE NI NISTA…STVARNO OD SRCA VAM HVALA ZAUVEK.
DANAS ZAPOCINJEMO JEDNU NOVU ISTORIJU,NOVI JE DAN I SA NJIM IZLAZI SUNCE JA POCINJEM IZNOVA,SA CELIM ZIVOTOM ISPRED SEBE I CELIM SRCEM DA OSTAVIM DA KOSMOS KUJE ZAVERU I DONESE NAM IZNENADJENJA!!!
ISKRENO NECU VAM RECI TACNO STA CE SE DESITI SAMNOM…DOBRO ZNAM DA SADA NECU DA RADIM NI FILMOVE NI SERIJE NI NISTA OD TOGA JEDNOSTAVNO ZATO STO ME TO NE POKRECE,NE DAJE MI LEPTIRICE U STOMAKU ONO STO MISLIM I STO VAM UVEK GOVORIM JE DA MORAS DA RADIS ONO STO POKRECE TVOJE SRCE,ONO SA CIME SE OSECAS ZIVIM!!!
I JA SE OSECAM ZIVOM AKO SAM NA BINI,AKO VAS IMAM TAMO PEVAJUCI SAMNOM I VIBRIRAJUI SVI SA JEDNOM PESMOM!!!…NADAM SE DA CEMO JEDNOG DANA PONOVO MOCI DA DOZIVIMO TU MAGIJU I ZNAM AKO PREDAMO NASU DUSU JEDNOM SNU,AKO SASLUSAMO DUSU SVETA I PRATIMO ZNAKE…KOSMOS CE KOVATI ZAVERU.
ZELIM VAM NAJBOLJI BOZIC NA SVETU I NOVU GODINU ISPUNJENU LJUBAVLJU,MIROM I SNOVIMA KOJI POSTAJU STVARNOST.
NE PLACIMO VISE,SMEJMO SE I SECAJMO SE SVAKOG MOMENTA LUDOSTI KOJI SMO PROZIVELI ZAJEDNO.
VOLIM VAS SVIM SVOJIM SRCEM!!!
ANY.

http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=anahi&message.id=11422544
Nazad na vrh Ići dole
http://www.toseparasiempre.forummotion.com
RBD_Girl
~**Pocetnik**~
~**Pocetnik**~
RBD_Girl


Ženski Broj poruka : 91
Godina : 28
Lokacija : 7. nebo
Poso/dokolice : slusanje muzike
Raspoloženje : kako-kad
Koliko Volis RBD? :
*Annie-Poruke Na Univision-u* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100*Annie-Poruke Na Univision-u* Right_bar_bleue

Kratko O Tebi : Duhowita,zanimljiva,uvek zaljubljena i malo tvrdoglava..........
Vase Ime : Kristina
Datum upisa : 21.12.2008

*Annie-Poruke Na Univision-u* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Annie-Poruke Na Univision-u*   *Annie-Poruke Na Univision-u* EmptyPon Dec 29, 2008 12:12 am

Joj dusica.........................OBOZAVAM JEEEEEEEE
Nazad na vrh Ići dole
~*kristina03*~
~**Admin**~
~**Admin**~
~*kristina03*~


Ženski Broj poruka : 1757
Godina : 30
Lokacija : uvek sa mojim loodicama...
Poso/dokolice : pisanje pesama
Raspoloženje : uvek super raspolozena!!!
Ikonica : *Annie-Poruke Na Univision-u* 1z492y9
Koliko Volis RBD? :
*Annie-Poruke Na Univision-u* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100*Annie-Poruke Na Univision-u* Right_bar_bleue

Kratko O Tebi : ~*looda,otkacena,uvek raspolozena*~
Vase Ime : ~*Kristina*~
Datum upisa : 05.09.2008

*Annie-Poruke Na Univision-u* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Annie-Poruke Na Univision-u*   *Annie-Poruke Na Univision-u* EmptyPet Jan 30, 2009 6:01 pm

28.01.2009.

Caos! Kako ste bebes? Sta ima novo? Kako zivot? Koje traceve mi donosite? haha Suvise mnogo pitanja! Pa,pre nego kazem bilo sta, elim da znate da mi nedostajete jako puno…Ne putujemo u vase zemlje,ne posecujemo vas,nismo vise tako blizu… Cepa mi se srce jer sam navikla na vasu ljubav,zagrljaje,guranja haha i vec znate sta sve…Nedostaje mi sve! Svaki put kad smo se svadjali sa obezbedjenjem koje nam nije davalo da pricamo,secate se? Nikada necu zaboraviti sta smo preziveli zajedno,ali dobro, akav je zivot sada je vreme da odrastemo i evoluiramo i probamo nove stvari.Postoji toliko planova da vise ne znam sta da radim! Chicos,stvarno vas trebam vise nego ikada! Sta bi trebala da uradim? Sta bi ste vi voleli da uradim? Ne zelim da radim nista sto se vama nece dopasti! Znate sta,ja bih dala jedan zagrljaj ideji da imamo Anahi World TOur?? Dala bih sta god! To je nas san! Ali takodje znate da ni to nije tako lako,zavisimo o mnogim stvarima,mnogo ljudi i to nas usporava…mnogo.
Takodje znam da postoje sanse koje pred nama stoje samo jedan jedini put i koje ne bi smo smeli da pustimo da odu i to je upravo ono sto se u ovom trenutku dogadja! Zamislite ko sam ja da odbacim nesto tako veliko!? Ahh pomozite! Deluje ludo! Dobro,jos jedared vam rekoh istinu kao i uvek jer vas nikada nisam lagala,samo ponekad ne kazem stvari do kraja hahahah salim se! NE UDAJEM SE,bar ne za sada,ali se nadam da cu jednog dana. Nije da zelim da ostanem neudata! Naravno da sada nije momenat za to! Neko je objavio vest,ne znam na kome programu i gde kao potvrdu ali je to jedna velika laz! Nadam se da ce ove reci umiriti bujicu koja je nastala na ovom forumu koji umalo da eksplodira!!! Volim vas punooo!!! Poljupci!

http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=anahi&message.id=11734348


Poslednji izmenio ~*kristina03*~ dana Pet Jan 30, 2009 6:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.toseparasiempre.forummotion.com
~*kristina03*~
~**Admin**~
~**Admin**~
~*kristina03*~


Ženski Broj poruka : 1757
Godina : 30
Lokacija : uvek sa mojim loodicama...
Poso/dokolice : pisanje pesama
Raspoloženje : uvek super raspolozena!!!
Ikonica : *Annie-Poruke Na Univision-u* 1z492y9
Koliko Volis RBD? :
*Annie-Poruke Na Univision-u* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100*Annie-Poruke Na Univision-u* Right_bar_bleue

Kratko O Tebi : ~*looda,otkacena,uvek raspolozena*~
Vase Ime : ~*Kristina*~
Datum upisa : 05.09.2008

*Annie-Poruke Na Univision-u* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Annie-Poruke Na Univision-u*   *Annie-Poruke Na Univision-u* EmptyPet Jan 30, 2009 6:03 pm

28.01.2009.

Pokusavam da procitam sve poruke u vezi novele i sta kazete o meni,ali da li da snimim disk? Ja zelim oba! Ludim zbog ovoga? Mislite da je ovo besmisleno razmisljanje? Ahh, zasto sve mora biti tako komplikovano!!!

http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=anahi&message.id=11735264
Nazad na vrh Ići dole
http://www.toseparasiempre.forummotion.com
Sponsored content





*Annie-Poruke Na Univision-u* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Annie-Poruke Na Univision-u*   *Annie-Poruke Na Univision-u* Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
*Annie-Poruke Na Univision-u*
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*~*RBD*~* :: ~*RBD*~ :: ~*RBD*~-
Skoči na: