*~*RBD*~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*~*We*~*Love*~*RBD*~*
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 *Pravila Foruma*

Ići dole 
AutorPoruka
~*kristina03*~
~**Admin**~
~**Admin**~
~*kristina03*~


Ženski Broj poruka : 1757
Godina : 30
Lokacija : uvek sa mojim loodicama...
Poso/dokolice : pisanje pesama
Raspoloženje : uvek super raspolozena!!!
Ikonica : *Pravila Foruma* 1z492y9
Koliko Volis RBD? :
*Pravila Foruma* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100*Pravila Foruma* Right_bar_bleue

Kratko O Tebi : ~*looda,otkacena,uvek raspolozena*~
Vase Ime : ~*Kristina*~
Datum upisa : 05.09.2008

*Pravila Foruma* Empty
PočaljiNaslov: *Pravila Foruma*   *Pravila Foruma* EmptyUto Sep 09, 2008 7:38 pm

Ovo su pravila foruma:

1.Zabranjen je SPAM (svi spamovi ce biti obrisani tako da se nemojte cuditi ukoliko budete imali manje postova).
2.Zabranjeno je vredjanje drugih clanova na bilo kojoj osnovi,clanovi koji budu vredjali ostale bice upozoreni.Posle 3 opomene bice banovani!
3.Morate imati avatar da bi forum bio lepsi (ko ne zna kako da ga postavi neka se obrati meni).
4.Zabranjeno je reklamiranje drugih foruma,blogova,ukoliko imate manje od 50 postova.
5.Zabranjeno je pisanje celih postova velikim slovima,zato sto to znaci vristanje.Mozete pisati velikim slovima samo ako zelite nesto da naglasite.
6.Zabranjene su slike u potpisima koje sire stranicu.Ako ne znate kako da smanjite sliku obratite se meni.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.toseparasiempre.forummotion.com
~*kristina03*~
~**Admin**~
~**Admin**~
~*kristina03*~


Ženski Broj poruka : 1757
Godina : 30
Lokacija : uvek sa mojim loodicama...
Poso/dokolice : pisanje pesama
Raspoloženje : uvek super raspolozena!!!
Ikonica : *Pravila Foruma* 1z492y9
Koliko Volis RBD? :
*Pravila Foruma* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100*Pravila Foruma* Right_bar_bleue

Kratko O Tebi : ~*looda,otkacena,uvek raspolozena*~
Vase Ime : ~*Kristina*~
Datum upisa : 05.09.2008

*Pravila Foruma* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Pravila Foruma*   *Pravila Foruma* EmptyNed Feb 01, 2009 6:45 pm

novo pravilo!

7.Zabranjeno je pisanje "nema kritke","nemam predloge za forum" i slicno.Ukoliko imate neku kritiku ili predlog napisite,u suprotnom nemojte.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.toseparasiempre.forummotion.com
 
*Pravila Foruma*
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» *Komentari Na Pravila*
» *Grupe Foruma*
» *Bodovi Foruma*
» *Globalne Statistike Foruma*

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*~*RBD*~* :: ~*Dobro Dosli*~/~*Welcome*~ :: **Pravila**/**Rules**-
Skoči na: